United Finance

Tere tulemast teenusekeskse müügi uude ajastusse

Maailm muutub kiiresti. Ja sellega koos ka traditsiooniline äritegevus. Üha enam ettevõtteid soovib osta tooteid teenusena mitte lihtsalt soetada vara.​

Me aitame su ettevõttel kohaneda uue ajastuga ja üle minna traditsiooniliselt tootekeskselt müügilt teenusekesksele müügile.​

Sa tarnid kliendile seadmed ja teenused ning klient maksab nende kasutamise eest. Imelihtne.​

Kuidas me seda teeme?

1. Kliendi toetus

Me usume partnersuhete toimimisse. Tahame tagada sinu müügimeeskonnale sujuva ja mugava kogemuse meie teenuse kasutamisel.

2. Ettevalmistus

Vaatame läbi sinu toote- ja teenuseportfelli ning lepime kokku lähtealused. Seejärel oleme valmis teenusepõhist müüki alustama.

3. Teenusepõhine müük

Tehingute tegemisel klientidega saad oma käsutusse ufinance.com veebilehe, mille kaudu sõlmida teeninduslepinguid ja muid dokumente vara üleandmiseks.

4. Arveldamine

Me maksame seadme müügihinna ja kanname hoolt arveldamise eest. Teenuseid sisaldava arve esitame kliendile sinu ettevõtte nimel.

Juhtkond ja nõunikud

Timo Leinonen

Tegevjuht

Tel. +358 40 509 6255

timo.leinonen@unitedfinance.fi

Tõnis Vahesaar

Juhatuse liige

Tel. +372 50 169 31

tonis.vahesaar@ufinance.com

Marko Matikainen

Kommertsjuhataja

Tel. +358 40 650 6900

marko.matikainen@unitedfinance.fi

Janne Saarikko

Senior advisor

Lepingute haldamine

Ännifriid Põder

Jurist

Tel: +372 679 9550

annifriid.poder@ufinance.com

Karolina Vardja

Lepinguhaldur

Tel: +372 679 9550

karolina.vardja@ufinance.com

Agnes Tavast

Administraator

Tel. +372 679 9550

agnes.tavast@ufinance.com

Majandus ja rahandus

Meelis Mullaste

Riskijuht

Tel. +372 506 0694

meelis.mullaste@ufinance.com

Helen Gutmann

Pearaamatupidaja

Tel: +372 679 9550

helen.gutmann@ufinance.com

Hanna Greta Veersalu

Aruandluse Analüütik

Tom Vikson

Finantsanalüütik

Tel: +372 679 9550

tom.vikson@ufinance.com

Kersti Rahnel

Arveldusspetsialist

Tel: +372 679 9550

kersti.rahnel@ufinance.com

Triin Pukk

Raamatupidaja

Turundus ja kommunikatsioon

Victoria Tääker

Turundusjuht

Tel. +372 5645 0112

victoria.taaker@ufinance.com

Arendusüksus

Prashanth Sanivarapu

Arendusjuht

Gert Müürsepp

Ärianalüütik

Tel: +372 5645 1421

gert.muursepp@ufinance.com

Juha-Pekka Korpela

Lahendusarhitekt

Tarmo Kallas

Rakenduskonsultant

Lauri Naulapää

Senior lahendusarhitekt

Tel. +358 40 713 1545

lauri.naulapaa@unitedfinance.fi

Markus Pääkkö

Senior Rakendusarhitekt

 

Uudised Veel uudiseid >>